Barkod Ürünleri
İlk olarak market kasalarında ürünlerin doğru fiyatlarla daha hızlı hesaplanması için kullanılmaya başlanan barkod sistemleri, bilgisayar destekli sistemler olup, ürün bilgilerinin birkaç saniye içinde otomatik olarak işlenmesine olanak sağlayan sistemlerdir. Otomatik tanıma ve veri toplama sistemleri olarak adlandırılan barkod sistemleri envanterlerin hızlı ve organize bir biçimde işlenmesine olanak tanır. Lazerli okuyucu, barkod yazıcıları ve gerekiyorsa bilgilerin tutulduğu veri tabanından oluşan bu sistemler, dev marketlerden ufak işletmelere kadar her alanda kullanılmaktadır.
Dünya Ekonomisini Hızlandıran Çizgiler
Geçmişte yalnızca çizgilerden ve sayılardan oluşan barkodlara günümüzden çok daha fazla bilginin saklanabildiği karekod barkodlar da eklenmiştir. Günümüzde dünyada farklı alanlar için geliştirilmiş 50’den fazla barkod sistemi kullanılmaktadır. Ancak kullanılan donanımlar, bazı sektörler için özel olarak geliştirilmiş çözümler hariç, aynı olduğundan dolayı, genel kullanıcıların satın alacakları barkod ürünleri bundan etkilenmemektedir. Müşterilerimize sunduğumuz barkod ürünlerinin tamamı birden çok sistemi desteklemekte ve kullanıcılarına ihtiyaçlarını karşılayacak birçok seçenek sunmaktadır.
Yalnızca satışlarda değil, stok takibi, arşiv düzenleme, son kullanma tarihi takibi gibi alanlarda da kullanılan barkod ürünleri, farklı hacimlerde işletmelerin ve kurumların çok farklı ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Hem barkod okuyucular hem de barkod yazıcılar farklı özellikleriyle, farklı ihtiyaçlara cevap verecek tasarlanmış ve üretilmişlerdir.
İhtiyacınız İçin En Uygun Barkod Ürünleri, En Uygun Fiyatlarla
Sabit barkod okuyucular daha çok satış yapan işletmelerde veya kütüphane gibi ürün çıkışı yapılan yerlerde kullanılmak için uygunken, taşınabilir barkod okuyucuları ise depo ve arşivlerde stok, son kullanma tarihi, giriş tarihi gibi bilgilerin takip edilmesi için uygundurlar. 
Müşterilerimize sunduğumuz geniş barkod yazıcıları arasında en büyük fark, kullanabildikleri barkodların büyüklükleri ve baskı hızlarıdır. Özellikle gıda sektöründe, paketlenme ile sevkiyat arasında çok kısa zaman bulunan durumlarda ihtiyaç duyulan hızlı yazıcıların yanında, daha yavaş modeller özellikle stok devir hızının yavaş olduğu, etiketlerin bastırıldıktan sonra saklanabildiği arşiv, kütüphane gibi ortamlarda kullanılmaya daha uygundur.
Farklı alanlarda kullanılmaya barkod ürünleri ile müşterilerimizin tüm otomatik tanıma ve veri toplama ihtiyaçlarını karşılamak adına, geniş ürün çeşitliliğimiz ve uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz.
 
$849.60 KDV Dahil
1 2 >