Bebek Güvenliği
Anne babaların en korktukları durumlardan biri, yetersiz güvenlik önlemleri alınan bölgelerde oluşabilecek kazalardır. Bebekler doğaları gereğince belli bir yaşa geldikten sonra hareketlerinde ciddi değişimler meydana gelir. Özellikle yürümeye başlayan ve ilk adımlarını atan bebekler için bebek güvenliği son derece önemlidir. Bu güvenli ortamların sağlanması için onlarca farklı ürün geliştirilmeye devam etmektedir.
Sitemizde yer alan onlarca farklı ürün ile istediğiniz her alanda bebeğinizin güvenliğini maksimum düzeyde sağlayabilirsiniz. Webteki Fırsat ekibi olarak en küçük ayrıntıları düşünerek sunmuş olduğumuz yüksek kaliteli güvenlik ürünleri arasından ihtiyaç duyduğunuz ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.
Bebekler İçin Hangi Önlemlerin Alınması Gerekir?
Yürümeye yeni başlayan ve etrafında gelişen çeşitli tehlikelerden habersiz olan bebekler için evin neredeyse her alanında güvenlik önlemlerinin alınması gerekir. Peki, bebek güvenliği için olmazsa olmaz tedbirlerin başında neler gelir?
●    Kablo ve prizler bebeklerin ilgisini oldukça çeker. Oluşabilecek tatsız durumların önüne geçmek için prizlere güvenlik kilitleri takılması oldukça mantıklıdır.
●    Kapı, çekmece ya da dolapları keşfeden bebekler parmaklarını bu gibi alanlarda kolayca yaralayabilir. Bunun için ani çarpmaları önleyen stopperler tercih edilebilir.
●    Yürümeye ve daha fazla hareket etmeye başlayan bebeklerde pek çok hareket kabiliyeti de aynı oranda artmaktadır. Tırmandıkları yerlerden düşmeleri halinde sivri köşelere ya da cam yüzeylere temas etmemeleri için özel kaplama ürünlerini satın alarak ilgili alanlara kolayca uygulayabilirsiniz.
Araç İçinde Güvenli Ortamları Kolayca Sağlayın
Ev ortamında olduğu kadar araç içinde de bebeklerinizin güvenli ortamda seyahat etmesini sağlamak oldukça önemlidir. Araç içinde bebek güvenliği sağlamanın en yaygın yollarından biri bebekler için özel olarak tasarlanan araç içi koltukları kullanmaktır. Doğru şekilde bağlanan emniyet kemerleri ile ani fren durumlarında bile bebeğinizin güvenliğini kolayca sağlayabilirsiniz.
Bebek ürünleri ve güvenliğine dair oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan sitemizde, aradığınız tüm ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz. Hızlı kargo ve uygun fiyat anlayışıyla satın aldığınız ürünleri hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Siz de hemen şimdi aradığınız ürünleri keşfederek sepetinize eklemeye ve alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.
 
₺11,49 KDV Dahil
₺14,40 KDV Dahil
₺14,75 KDV Dahil
₺19,99 KDV Dahil
₺14,75 KDV Dahil
₺19,99 KDV Dahil
₺15,34 KDV Dahil
₺20,59 KDV Dahil
₺16,71 KDV Dahil
₺20,96 KDV Dahil
₺13,85 KDV Dahil
₺17,32 KDV Dahil
₺53,10 KDV Dahil
₺70,80 KDV Dahil
₺14,76 KDV Dahil
₺19,78 KDV Dahil
₺1.474,81 KDV Dahil
₺1.706,12 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
₺40,50 KDV Dahil
₺58,05 KDV Dahil
1