Bebek tabak, çatal, kaşık, gibi beslenme ürünlerinin seçimini yaparken, birden fazla göze sahip olan tabak modelleri seçimi yapılarak bebeğinize çeşitli yemekleri tek seferde verebilir ve bu yemeklerin birbirine karışmadan tüketilmesini sağlayabilirsiniz. Satılan beslenme ürünlerinde; ayrı ayrı bölmesi olan tabak, çatal, kaşık ve bardak bulunan mama setleri doğa ve çevre dostu olarak üretilmektedir.

 

Bebek Tabak, Çatal, Kaşık

Biz ebeveynler olarak bebeğimizin doğumu itibariyle her gün farklı bir aşama ile karşılaşırsınız. Bu aşamaların en zor kısımlarından biri şüphesiz ek gıdadır. Bebekler yeni alışkanlıklarına zamanla alıştığı gibi ek gıda alımını da zamanla alışmaktadır. Ek gıda alımının ilk etapları her zaman zorlu geçmektedir. Bu sebeple bebeğinizin ilgisini çekebilmek adına her anne baba gibi sizde bebek tabak, çatal, kaşık ürünleri için arayışa gidersiniz. alacağınız ürünler ile bebeğinizin beslenme alışkanlığı süreci daha keyifli geçecektir.

 

Bebekler Neden Özel Beslenme Gereçlerine İhtiyaç Duyar?

Bebeklerin yetişkin insanlara göre çok daha hassas ciltleri olduğunu hepimiz bilmekteyiz. En ufak bir temas durumunda ciltte kızarmalar oluşabilir. Ek gıdaya başladığınızda bebeğinize kendi kullandığınız çatal, kaşık takımı ile yemek yedirmeye çalışmak pek uygun bir seçenek olmayabilir. Tam bu noktada ise sizler için doğal yollar ile üretilen ve kimyasal madde içermeyen silikonlu veya plastik bebek tabak, çatal, kaşık seçimleri yapılması gerekmektedir. Yapacağınız bu tarz ürün seçimleri ile bebeğinize hem beslenme alışkanlığını daha kolay kazandırabilir hemde ağız içi, dışı tahrişleri önleyebilirsiniz.
Aynı şekilde tabak seçimide önemli noktalardan bir tanesidir. İl etapta porselen tabak, bardak kullanılması bebeğinizin güvenliği için uygun olmayabilir. Bilindiği üzere gelişme sürecinin henüz başında olan bebeklerde her bulduğunu fırlatma eğilimi sıklıkla rastlanan eğilimlerden biridir. Seçim yapacağınız bebek tabak çeşitleri ile rahatça, güvenli ve keyifli şekilde bebeğinizin beslenme ihtiyacını karşılamasını sağlayabilirsiniz.

 

Bebek Beslenme Ürünlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?
Bebeğinizin beslenme ihtiyacını karşılamak için yapacağınız bebek tabak, çatal, kaşık gibi beslenme ürünlerinde ham madde unsuru çok önemlidir. Ftlat, PVC vb. gibi kimyasal maddeler içermemesine dikkat edilmesi gerekmektedir. Diğer tüm bebek ürünlerinde olduğu gibi ısıya dayanıklı, kırılma, ezilme, düşme gibi faktörlere karşı dirençli olması önemli noktalardan biridir. Ayrıca keskin bir yapıda olmaması ve bebeğiniz tarafından rahat tutulması gerekmektedir.

₺67,42 KDV Dahil
₺88,53 KDV Dahil
₺59,00 KDV Dahil
₺84,28 KDV Dahil
₺36,79 KDV Dahil
₺43,25 KDV Dahil
₺35,40 KDV Dahil
₺50,15 KDV Dahil
₺51,63 KDV Dahil
₺66,38 KDV Dahil
₺37,07 KDV Dahil
₺46,33 KDV Dahil
₺15,19 KDV Dahil
₺19,78 KDV Dahil
₺27,48 KDV Dahil
₺32,82 KDV Dahil
₺27,48 KDV Dahil
₺32,82 KDV Dahil
₺27,48 KDV Dahil
₺32,82 KDV Dahil
1