Bilgisayarlar
Bilgisayarlar
günümüz teknoloji ürünleri arasında en çok ihtiyaç duyulan ve en fazla tercih edilenlerden birisidir. Gerek iş hayatında gerekse eğlence dünyasında bilgisayarlardan yararlanılıyor ve hatta ofislerde evlerde bilgisayarlar olmazsa olmazlar arasında yer alıyor.
Dünya genelinde farklı markalar tarafından geliştirilmiş yüzlerce farklı bilgisayar modeli bulunuyor ve bunların her birisinin özellikleri, kullanım amacı farklılık gösteriyor. Bu nedenle tercih yapılırken bazı hususlara dikkat edilmesi, ona göre seçim yapılması gerekiyor. Bizler her zaman en kaliteli ürünleri listelerimizde bulundurmaya devam ediyor, dünyanın en iyi bilgisayar markalarının en yeni modellerine sayfamızda yer veriyoruz. Hem işverenlere hem çalışanlara hem de ailelere hitap ederek bütün ihtiyaçlarınızı tek noktadan karşılayabilme imkanı sağlıyoruz.
Her İhtiyaca Uygun Bilgisayarlar
Webdeki Fırsat olarak dünyanın en çok tercih edilen bilgisayar markalarına sayfamızda yer yeriyoruz. Acer, Asus, Crucial, Dell, Exa, HP, I-Life, Lenova, Redrock gibi farklı markalara ait yüzlerce farklı modeli tercih edebilirsiniz. Ürün yelpazemizin geniş olması pek çok açıdan avantaj sağlıyor.
İlk olarak bilgisayarlar modelleri ve markalarına göre farklı özelliklere sahip olabiliyorlar. Ekran boyutu, işletim sistemi, RAM, dahili hafıza, anakart özellikleri gibi teknik detayları birbirinden farklı olduğu için her bilgisayar herkese hitap etmeyebiliyor. Fakat seçeneklerimiz arasında mutlaka size uygun modeli bulabilirsiniz.
İkinci olarak bilgisayarlar masaüstü ve dizüstü olarak iki farklı türde yer alıyor. Her ikisinin de kullanım alanları, kullanım amaçları ve hitap ettikleri kitleler değişiklik gösterebiliyor. Sayfamızda her markaya ait dizüstü ve masaüstü modellerini bir arada sunuyoruz. Böylece size uygun seçeneğe kolayca sahip olma fırsatı veriyoruz.
Uygun Fiyatlı Bilgisayarlar
Bilgisayarlar fiyatları açısından çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Fiyatlar daha çok markalara ve modellere göre değişmekte, donanımları ve teknik özellikleri arttıkça bilgisayar fiyatları da artış göstermektedir. Bununla birlikte firmamız geniş ürün yelpazesi sayesinde her bütçeye uygun fiyatlarda bilgisayarlara erişim imkanı sağlamaktadır. Kaliteli ürün, güler yüzlü hizmet ve uygun fiyat politikamızı her noktada devam ettirdiğimiz gibi zaman zaman kampanyalar düzenleyerek fiyatlarımızı sizler için daha avantajlı kılıyoruz.
 
$537.03 + KDV
$650.00 + KDV
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
$779.93 KDV Dahil
$836.62 KDV Dahil
%7 İndirim
%7İndirim
Ücretsiz Kargo
$1,488.57 KDV Dahil
$1,711.00 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
1 2 3 ... 6 >