Beslenme Ürünleri, çoğu zaman bebeklerinizin rahat beslenebilmesi için hayat kurtarıcı ürünler olabilir. Dünya üzerindeki herkes tarafından kabul edilmiş bir konu vardır ki; oda bebeklerimizin bizim vazgeçemeyeceğimiz tek varlıklarımız olması. Bu yüzden daha yeni doğum yapması ile birlikte bebeklerimize en iyi şartları sağlar ve en iyi şekilde büyütmeye özen gösteririz. Bebeğimiz yeni doğduğunda tek ihtiyacı olan şey anne sütüdür. Dünya üzerindeki tüm doktorlar anne sütü alımı için ebeveynleri teşvik eder ve onlara bu konuda ısrarcı davranır. İlerleyen dönemlerde ise anne sütü yavaş yavaş yerini ek gıdalara bırakır. Bu gıdaları tüketebilmek için ise bebek beslenme ürünleri ihtiyacı doğar. 

Beslenme ürünleri olarak ebeveynler seçim yaparken kararsız kalabilirler. Bebekler için alınacak her ürün özenle seçilmelidir. webdekifirsat.com olarak sitemizde bulabileceğiniz ürünlerin arasında en çok satın alımı yapılan ve tercih edilen ürünler sırasıyla aşağıdaki şekildedir.

 

Biberonlar

En çok ihtiyaç duyulan ürünlerin başında şüphesiz biberonlar gelmektedir. Bebeğinizin doğru şekilde beslenmesinde önemli rol oynarlar. Birbirinden çeşitli bebek biberon modeli bulunmakta olup hepsi kullanım amacına yönelik olarak ayrılmaktadır. En doğru biberon seçimini yapmak hem zor hem de önemli bir konudur. En çok satılan biberon ürünleri cam biberonlar olup bunu silikon ve plastik biberonlar takip eder. Hangi modeli seçeceğiniz size kalmış fakat dikkat etmeniz gereken en önemli nokta; BPA içermeyen ve kimyasal madde kullanılmayan biberonları seçmeye özen göstermeniz olacaktır.

 

Biberon Emziği

Biberon seçimi ne kadar önemliyse biberon emziği seçimi de bir o kadar önemlidir. Çünkü bebeklerin emme hissini en yakın şekilde hissedebileceği tek yer emzik kısmıdır. Silikon ve kauçuk olarak farklı yapılarda bulunan biberon emzik modelleri arasından dilediğinizce seçim yapabilirsiniz. Silikon emzikler biraz daha uzun ömürlüdür. Kauçuk emzikler ise tamamen doğal ürünler olduğu için deformasyonu daha hızlı olabilmektedir. Fakat alışma süresi daha silikon emziklere göre bebek tarafından daha kolay olacaktır.

 

Bebek Suluk, Bardak, Matara ve Termoslar

Anne sütünün dışında emme de güçlük yaşayan veya çalışan annelerin vazgeçemeyeceği ürünlerin başında gelen bebek suluk, bardak, matara ve termos gibi ürünler bulunmaktadır. Bebeklerin sıvı veya katı gıdaları daha rahat tüketebilmesi için özel olarak tasarlanan bu ürünler birçok model, renk ve tasarımla tüketiciye sunulurlar. farklı desenlerde bulunan bu ürünlerin seçimini yaparken canlı ve bol desenli ürünleri seçerek bebeğinizin dikkatini çekebilir ve mama yedirme, su yada süt içirme gibi beslenme faaliyetlerini zevke dönüştürebilirsiniz. Ayrıca bebek termosları ile seyahatlere çıkmak kabus olmaktan çıktı. Bu termoslar özel yapısı sayesinde 5-6 saate kadar sıvı yada katı ürünleri sabit sıcakılıkta tutabilmektedir.

 

Emzik Zinciri ve Kutusu

Birbirinden farklı çeşitte ürünlerden oluşan emzik zinciri modelleri ile bebeğinizin kıyafetlerine tarz katın. Hem emziğin yere düşmesini önlemek için hem de güzel bir aksesuar olarak kullanılabilen çeşitli ürünler arasından seiminizi yapabilirsiniz.

 

Emzik Çeşitleri

Emzikler, özellikle uykuya dalma problemi çeken, huzursuzluk yaşayan bebekler için vazgeçilmedir. Ayrıca emme refleksini tam kavrayamamış bebeklerde emzik kullanılması, hem fiziksel hem zihinsel anlamda gelişime katkıda bulunur. Emzik kullanımı kontrol altında tutulduğunda yutma refleksi gibi konularda da destekleyici özelliği taşımaktadır.

 

Önlükler

Annelerin bebekleri için beslenme dönemlerinde ne gibi zorluklar çektiğini hepimiz biliyoruz. Bebeğin ağzını açmaması, yeme isteğinin olmaması yada tam tersine fazla iştahlı olması gibi durumlarda bebeklere yemek yedirmek zorlu bir süreçtir. Bu tarz zamanlarda önlük kullanımı önemli bir faktördür. Önlükler, Bebeğinizin giysisine mama dökülmesinin yada sıcak gıda tüketiminde bebek vücudunun yanmasının önüne geçen ürünlerdir. Tüm bunların dışında diş çıkma dönemlerinde ağızdan akan salyaların giysiye gelerek ıslanmasını da engeller.

 

Bu ürünler haricinde bebek beslenme ürünleri kategorisi altında bulunan biberon fırçası, hediye setleri gibi çeşitli kategorilerdeki ürünlerimize göz atabilir ve istediğiniz ürünü gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

 

₺73,75 KDV Dahil
₺120,95 KDV Dahil
₺13,41 KDV Dahil
₺16,76 KDV Dahil
₺13,50 KDV Dahil
₺18,90 KDV Dahil
₺13,76 KDV Dahil
₺17,20 KDV Dahil
₺101,78 KDV Dahil
₺135,70 KDV Dahil
₺31,86 KDV Dahil
₺47,25 KDV Dahil
₺9,15 KDV Dahil
₺19,91 KDV Dahil
₺15,80 KDV Dahil
₺19,75 KDV Dahil
₺12,95 KDV Dahil
₺16,19 KDV Dahil
₺101,78 KDV Dahil
₺135,70 KDV Dahil
₺67,42 KDV Dahil
₺88,53 KDV Dahil
₺59,00 KDV Dahil
₺84,28 KDV Dahil
₺36,79 KDV Dahil
₺43,25 KDV Dahil
₺35,40 KDV Dahil
₺50,15 KDV Dahil
₺51,63 KDV Dahil
₺66,38 KDV Dahil
₺37,07 KDV Dahil
₺46,33 KDV Dahil
₺15,19 KDV Dahil
₺19,78 KDV Dahil
1 2 3 ... 10 >