Emzik zinciri ve kutusu, denildiğinde birbirinden farklı çeşitte ürünler olduğunu görebilirsiniz. Henüz dünyayı yeni tanımaya başlamış her bebeğin en çok yaptığı şeylerin başında uyumak ve emmek gelir. bebeklerin tümü emmeyi o kadar sever ki parmağınızı uzattığınız anda ağzını götürdüğünü görebilirsiniz. Bu daha bebeğinizin doğmadan öğrenmiş olduğu bir durumdur. Emen her bebek kendini güvende hissetmektedir.

 

Emzik Zinciri ve Kutusu Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bebekler durmadan emme faaliyetini göstermektedir fakat sürekli emziklerini düşürerer pislenmesine ya da kaybolmasına yol açarlar. Bir bakıma bebeklerin ilk oyuncakları emzikler diyebiliriz. Bu gibi emzik kullanan bebeklerde yere düşme, kaybolma vb. gibi risklerin oluşmaması için emzik birbirinden farklı desende emzik zinciri ve kutu çeşitleri bulunmaktadır.
İnternette emzik askısı, tutacak gibi farklı isimlerde ürünler bulunabilmektedir.  Bebeğinizin canının yanmaması adına kumaştan üretilen, yumuşak plastiklerden üretilen emzik zincir modelleri bulunmaktadır. model seçimi yaparken uç kısmının propilen malzeme olmasına dikkat edebilirsiniz. Askı kısmının kıyafetlerde iz bırakmaması, kolay takılabilir olması ve her çeşit emzik modeline uyumlu olması gibi konulara dikkat edilmesi gerekmektedir.

 

Birbirinden Farklı Emzik Zincir Modelleri!

Bebekler için emzik zinciri seçerken ebeveynler, o gün bebeklerine giydireceği giyim kuşama göre tercih yapabilmektedir. Bu aynı zamanda şık bir görüntü unsurudur. her renk, çeşit ve bedende bebek emzik ve kutu çeşitleri bulundurmanız aynı zamanda bebeğinizin elbiseleeri ile olan uyum içinde önemlidir.

₺13,41 KDV Dahil
₺16,76 KDV Dahil
₺29,13 KDV Dahil
₺41,61 KDV Dahil
1