Mamalar ve Çaylar

Bebeklerin sağlıklı gelişebilmeleri için beslenme büyük önem taşır ve ebeveynler bebeklerinin beslenmelerine özen gösterir. Her ne kadar bebek için besin değeri en yüksek ürün anne sütü olsa da kimi zaman annelerin sütü olmayabilir, az olabilir ya da bir süre sonra bebekler annelerini emmemeye başlayabilir. Bütün bu durumlarda mamalar ve çaylar bebeklerin beslenmeleri için başvurulan temel gıdalardır.

Sağlıklı Mamalar ve Çaylar

Mama verilirken anne sütü varsa mümkün mertebe anne sütü verilmeli, mamalarla da bebeklerin beslenmesi takviye edilmelidir. Her bebeğin alerjen durumu, bünyesi farklı olduğu için her marka mama her bebek için uygun olmayabilir. Ebeveynlerin bu konuda seçici olmaları, bebekleri için en uygun mamayı tercih etmeleri gerekir. Sayfamızdaki mamalar ve çaylar geniş yelpazesiyle herkese hitap etmektedir.

Lezzetli Mamalar ve Çaylar

Annelerin beslenmeleri süt oluşumunda çok etkilidir. Özellikle süt arttırıcı besinler tüketilebilir. Sayfamızda anneler için mamalar ve çaylar arasında geniş bir seçenek sunuyor, tamamı güvenilir, dünya markası ürünleri uygun fiyatlara tercihe açıyoruz.

₺5,63 + KDV
₺8,75 + KDV
1