Çocuklarınızın Sağlığı İçin En Kaliteli Ürünler
Her ebeveyn için çocuklarının sağlığı her şeyden önemlidir. Özellikle küçük yaştaki çocuklarda ateş belirtileri birçok hastalığın habercisi olabilir. Bu sebeple çocukların ateşlerini anında tespit etmek önem arz etmektedir. Sitemizde bulunan farklı tiplerdeki ateş ölçerler ile bebeğinizin veya çocuğunuzun ateşini anlık olarak takip edebilirsiniz. Farklı kullanım tipleri ile sunduğumuz ürünlerle çocuklarınıza en uygun ürünü seçebilirsiniz. 
Sağlık İçin Gerekli Ürünler
Sunduğumuz hizmetler neticesinde birçok farklı noktada çocuklarınızın sağlığını önemsiyoruz. Böylece ateş ölçerler ile birlikte buhar makineleri ve sterilizatör ürünleriyle de sizlere hizmet veriyoruz. Nefes alma problemi yaşayan ve hassas bünyeye sahip olan çocuklarınız için en uygun ürünleri sizlere sunuyoruz. Bu sayede yaşanılan sağlık problemlerine anında çözüm üreterek çocuğunuzun sağlığını koruyabilirsiniz. 
Uygun Fiyat
Müşterilerimize sunduğumuz hizmetler ile her açıdan memnuniyetin gerçekleşmesini sağlamaya çalışıyoruz. Farklı kullanım tipleriyle ateş ölçerler ile birlikte buhar makinesi, strelizatör ürünleri gibi çeşitli ürünlerimizi en uygun fiyatlarla sizlere ulaştırmaya hedefliyoruz. Böylece cebinizi yakmayan fiyatlarla çocuklarınız için en uygun ürünlere sahip olabilirsiniz.
 
₺26,55 KDV Dahil
₺37,48 KDV Dahil
₺728,10 KDV Dahil
₺866,12 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
₺552,93 KDV Dahil
₺656,12 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
₺61,95 KDV Dahil
₺74,99 KDV Dahil
₺792,62 KDV Dahil
₺944,87 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
1